پخت و خرید نان جزغاله در مشهد از پخت خونه🍞😍😋

خرید نان جزغاله در مشهد

خرید نان جزغاله در مشهد یکی از انواع نان محبوب در برخی از استان‌های کشورمان مانند استان‌های سه‌گانه خراسان است که از پخت خمیر نانوایی و جزغاله تهیه می‌شود. این نان را بسیاری از مردم با مراجعه به نانوایی محل و دادن مقداری جزغاله یا همان جزه (ته‌مانده دنبه‌ آب‌شده) به شاطر تهیه می‌کنند. برخی هم خود در منزل این نان را می‌پزند.

طرز تهیه نان جزغاله با خمیر نانوایی

از آنجایی که این نان مورد علاقه بسیاری است، سایت پخت خونه که خدمات تهیه و پخت غذا، شیرینی و کیک خانگی را در مشهد انجام می‌دهد و برخی از انواع شیرینی را برای دیگر شهرها هم پخته و ارسال می‌کند قصد دارد طرز تهیه نان جزغاله را آموزش دهد.

پخت نان جزغاله در مشهد
شما می‌توانید برای خرید نان جزغاله به سایت پخت خونه سفارش دهید.

اما در صورتی‌که فرصت نان‌پزی و پخت‌وپز را ندارید می‌توانید تلفن را برداشته برای خرید نان جزغاله در مشهد یا شهرهای دیگر به پخت خونه هر تعداد نان جزغاله می‌خواهید سفارش دهید.

در پخت نان جزغاله مواد افزودنی مختلفی به‌کار می‌رود. انواع سبزیجات معطر، ادویه، برخی از انواع مغزها و… . ما در دستور پخت نان جزغاله مواد افزودنی به‌خصوصی را آورده‌ایم که طعم و عطر و رنگ خوبی به آن بدهد و از بوی زهم دنبه کم کند.

مواد لازم برای پخت نان جزغاله برای سه قرص نان

 • ۳ عدد خمیر نان بربری
 • دو پیمانه جزغاله یا جزه
 • نصف پیمانه گردو خرد شده
 • یک قاشق چای‌خوری زیره
 • یک قاشق چای‌خوری تخم گشنیز
 • مقداری کنجد و سیاه دانه
 • مقداری زرد چوبه
 • مقداری زعفران
 • نمک و فلفل به مقدار لازم
خرید نان جزغاله مشهد
برای پخت نان جزغاله می‌توانید از خمیر آماده نان بربری استفاده کنید.

طرز تهیه نان جزغاله با خمیر نانوایی یا نان جزغاله با سبزی

برای پخت نان جزغاله مشهد ابتدا خمیرهای نان بربری را از نانوایی تهیه می‌کنیم. این کار راحت‌ترین شیوه برای پخت نان جزغاله است. چراکه دردسر تهیه خمیر را کم می‌کند. بنابراین نان جزغاله با خمیر نانوایی تهیه می‌شود.

سپس خمیرها را با جزغاله مخلوط می‌کنیم و برای ادویه نان جزغاله زعفران، نمک و فلفل را اضافه می‌کنیم. گردوی خردشده و زیره را هم به آن اضافه می‌کنیم. اگر از طعم و بوی زیره خوشتان نمی‌آید می‌توانید از دیگر سبزیجات معطر استفاده کنید.

روی خمیر آماده شده را با چرتکه مخلوط روغن دنبه و زعفران مخلوط شده می‌مالیم و در انتها روی آن کنجد و سیاه‌دانه می‌ریزیم. سپس در فر با درجه حرارت ۲۰۰ که نیم ساعت در حالت خالی داغ شده قرار می‌دهیم. ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای پخت نان جزغاله کافی است. اما در آخر ۵ دقیقه هم در حالت گریل فر نان را بپزید تا روی نان هم سرخ شود.

سپس نان جزغاله‌ها را در می‌آوریم و می‌گذاریم خنک شود. پخت نان جزغاله در مشهد یا هر شهر دیگری و خرید آن می‌تواند به رنگین شدن سفره‌های صبحانه یا عصرانه یا میان‌وعده‌های شما کمک کند.

امیدواریم از طرز تهیه نان با جزغاله دنبه استفاده کافی را کرده باشید و بتوانید در منزل این نان خوش‌مزه را تهیه کنید. ما نان جزغاله مشهد را می‌توانیم به شکل تازه ارسال کنیم.

کلمات مرتبط با خرید نان جزغاله در مشهد

نان دنبه، خمیر نانوایی برای نان، نان با خمیر نانوایی، با جزغاله چی درست کنم، مشهد پخت، نان بربری مشهد، فیلم طرز تهیه نان جزغاله، سفارش نان، نون کوهی تنوری، با جزغاله دنبه چی درست کنم، ادویه نان خانگی، نانوایی بربری مشهد، طرز تهیه خرما و دنبه، طرز تهیه کیک با خمیر نانوایی، غذا با خمیر نانوایی، کیک با خمیر نان بربری، طرز تهیه کلوچه عربی با زیره.

نان جزغاله مشهد، ادویه نان جزغاله، نان جزغاله با خمیر نانوایی، طرز تهیه نان جزغاله با خمیر نانوایی، نان جزغاله، نان جزغاله با سبزی، جزغاله، طرز تهیه نان جزغاله، طرز تهیه نون جزغاله، طرز تهیه نان سبزیجات با خمیر نانوایی، طرز تهیه نان با جزغاله دنبه، سفارش نان مشهد، نون جزغاله با خمیر نانوایی، جزغاله دنبه، طرز تهیه کلوچه با خمیر نانوایی، نون جزغاله.

طرز تهیه جزغاله دنبه، کلوچه با خمیر نانوایی، طرز تهیه جزغاله، عکس جزغاله، طرز تهیه نان با خمیر نانوایی، طرز تهیه بامیه با خمیر بربری،شیرینی با خمیر نانوایی ، جزقاله، نان سبزی با خمیر نانوایی، نان مشهد، پیراشکی شیرین با خمیر نانوایی، طرز تهیه نان جزغاله در فر.

نان جزغاله با سیب زمینی، قیمت روغن دنبه در مشهد، طرز تهیه غذا با خمیر نانوایی، انواع شیرینی با خمیر نانوایی، سفارش تلفنی نان مشهد، طرز تهیه شیرینی با خمیر نانوایی، نان جزغاله تابه ای، سبزیجات معطر برای روی نان، نان قتلمه مشهد، شیرینی با خمیر بربری.

سفارش نان مشهد، جزغاله دنبه، طرز تهیه کلوچه با خمیر نانوایی، طرز تهیه نون جزغاله، با جزغاله دنبه چی درست کنم، کلوچه با خمیر نانوایی، نان قتلمه مشهد، طرز تهیه قتلمه با خمیر نانوایی، شیرینی با خمیر نانوایی، طرز تهیه نان سیب زمینی با خمیر نانوایی، نان جزغاله تابه ای، نون کوهی تنوری، طرز تهیه جزغاله، نان سیب زمینی مشهد، طرز تهیه جزغاله دنبه.

عکس جزغاله، طرز تهیه نان روغنی مشهدی، طرز تهیه کیک با خمیر نانوایی، پیراشکی شیرین با خمیر نانوایی، خمیر نانوایی برای نان، مشهد پخت، طرز تهیه نان با خمیر نانوایی، فیلم طرز تهیه نان جزغاله، نان اسفناج با خمیر نانوایی، نان قتلمه، نان روغنی با خمیر نانوایی، نان مشهد، جزقاله، طرز تهیه قتلمه خراسان، نان دنبه، ادویه نان خانگی، طرز تهیه بامیه با خمیر بربری، نون قتلمه.

نان بربری مشهد، کیک با خمیر نان بربری، خمیرنانوایی طرز تهیه شیرینی با خمیر نانوایی طرز تهیه خرما و دنبه، طرز تهیه پیراشکی اسفناج با خمیر نانوایی، نان با خمیر نانوایی، نان جزغاله سبزواری، فیلم طرز تهیه نون کوهی نان قتلمه خراسان، نان روغنی با خمیر بربری.

4 thoughts on “پخت و خرید نان جزغاله در مشهد از پخت خونه🍞😍😋

  • محمدمهدی گودرزی میگوید:

   سلام و احترام
   اگر ادویه ای باشه که تو بازار باشه بله اگر ادویه خاصی مدنظرتون هست به ما بدین ما توی خمیر میریزین

  • محمدمهدی گودرزی میگوید:

   با توجه به افزایش قیمت دنبه متاسفانه امکان قیمت گذاری در سایت وجود ندارد. برای این مورد به شماره ۰۹۹۶۰۱۴۳۰۰۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *