دستور پخت غذای خانگی آسان گربه با مرغ، اسفناج و کینوا

غذای کینوا گربه

این روزها داشتن حیوان خانگی از نوع گربه یا سگ در بیشتر خانه رواج دارد. اما تغذیه این موجودات دوست‌داشتنی یکی از دغدغه‌های صاحبان آن است.

مجله آشپزی پخت خونه قصد دارد برای افرادی که قصد تهیه غذا برای حیوانات خانگی خود از جمله سگ و گربه دارند دستور پخت غذای حیوانات خانگی منتشر کند. در رسپی امروز قصد داریم برای گربه‌های خانگی شما دستور پخت یک غذا با فیبر و پروتئین و ویتامین کافی منتشر کنیم. دستور پخت غذای گربه با مرغ ، اسفناج و کینوا برای یک روز یک گربه نر یک ساله با وزن تقریبا ۴ کیلوگرم کافی است.

غذای گربه
ظرف غذای گربه که شامل کینوا و اسفناج و مرغ است

  مواد لازم برای غذای گربه با سینه مرغ و اسفناج

  •   74 گرم سینه مرغ پخته بدون پوست و استخوان
  • کینوا پخته شده ۴۶ گرم
  • ۲۳ گرم اسفناج آب‌پز بدون نمک
  • ۱ قاشق چای‌خوری روغن کانولا
  • ۰.۳ گرم مایع امگا۳ مخصوص حیوانات خانگی
  • ۰.۳۸  گرم نمک یددار
  • مکمل غذایی حیوانات
غذای کینوا
غذای گربه با درصدی از کربوهیدرات و پروتئین

دستور تهیه غذای گربه با سینه مرغ و اسفناج و کینوا

 سینه مرغ پخته شده را کاملا خرد کرده و به کاسه اضافه کنید. اسفناج را به قطعات کوچک خرد کنید. همه این مواد را در ظرفی با هم مخلوط کنید بعد از آن غذا آماده است. اگر گربه شما پوره را بیشتر ترجیح می دهد، می توانید آن را با کمی آب آشامیدنی تمیز مخلوط کنید.

بازم بخونین:  دستور پخت غذای سگ با برنج، گوشت بوقلمون و سبزیجات

به تعداد وعده‌های غذایی که گربه شما در روز دریافت می کند تقسیم کنید. باقی مانده را در ظرف دربسته خود در یخچال نگهداری کنید.

میزان کالری غذای گربه با سینه مرغ و اسفناج و کینوا

  • کربوهیدرات: ۱۸.۴ گرم
  • پروتئین: ۴۷ گرم
  • چربی: ۳۴.۵ گرم

زمان آماده سازی

۵ دقیقه

بازم بخونین:  دستور پخت کاپ کیک سیب برای توله سگ‌ها

زمان پخت ، ۳۰ دقیقه است.

کلمات مرتبط با دستور پخت غذای خانگی آسان گربه با مرغ، اسفناج و کینوا

اسفناج برای گربه، آشپزی خانگی آسان، آشپزی گربه، غذای گربه، آشپزی با گربه، گربه آسان ، گربه آسون، گربه آشپز، اشپزی گربه، کینوا برای سگ، اشپزی با گربه، غذای حیوان خانگی ، خوراک حیوان خانگی،  خوراک گربه، عکس گربه آسون، عکس گربه آسان، غذای گربه خانگی، پخت گربه، آب مرغ برای گربه، سینه مرغ برای گربه ،خط تولید غذای حیوانات خانگی، گربه آشپزی، آشپزی خانگی آسان با مرغ، غذا خوردن گربه، گربه پلو، طرز تهیه غذای گربه با مرغ، ظرف غذای گربه، طرز تهیه کینوا با مرغ، پختن گربه، پای مرغ برای گربه، طرز پخت ماهی کیلکا برای گربه، طرز تهیه کیک برای گربه، گربه خونه، عکس گربه اسان، آشپز گربه، غذا با کینوا، طرز تهیه غذای سگ با مرغ، طرز تهیه غذای خانگی برای گربه، غذای حیوانات خانگی، گربه اسان، غذای خانگی برای گربه، غذای کینوا، گربه با نمک، طرز تهیه نان با کینوا، عکس گربه آشپز، چالش خانگی آسان، چالش غذا کامل، چالش غذایی گربه، آسان پخت، ظرف غذای سگ و گربه، تخم مرغ پخته برای گربه، مرغ پخته برای گربه، غذا خوردن حیوانات خانگی، چالش غذای دریایی تند، اسفناج پخته برای سگ، تهیه غذای خانگی برای گربه، تولید غذای سگ و گربه، خط تولید غذای سگ و گربه، غذا با کینوا و قارچ، غذای ایرانی گربه، غذای گربه مشهد، غذای گربع، مقدار غذای گربه، غذای گربه ۱۰ کیلویی، مقدار غذای سگ نسبت به وزن

بازم بخونین:  طرز تهیه غذای سگ با گوشت چرخ کرده، کلم بروکلی و کلم پیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *