طرز تهیه راگوی گوسفند با لوبیا سفید😋😋🥩

راگوی گوسفند با لوبیا سفید

راگو در اصل یک خوراک فرانسوی است که ماده محوری آن گوشت است و طرفداران خاص خود را دارد. برای آشنایی با طرز تهیه راگوی گوسفند با لوبیا سفید با ما در ادامه همراه باشید.

مواد لازم برای ۶ نفر راگوی گوسفند با لوبیا سفید

  • نیم کیلو لوبیا سفید
  • دو عدد پیاز
  • سه عدد هویج بزرگ
  • یک کیلو گوشت گوسفند
  • ۳۰  گرم کره
  • سه قاشق روغن
  • یک عدد سیر
  • کمی سبزی معطر
راگو گوسفند
راگو یه خوراک فرانسوی است

دستور پخت راگوی گوسفند با لوبیا سفید

برای پخت خوراک راگوی گوسفند با لوبیا سفید ابتدا لوبیا سفید را با یک عدد پیاز و یک عدد هویج جداگانه بپزید. سپس کمی کره یا روغن را در یک قابلمه بزرگ گرم کرده، گوشت را که قبلا قطعه‌قطعه کرده‌اید در آن سرخ کنید.

وقتی سرخ شد، هویج‌های حلقه‌حلقه شده، پیاز رنده‌شده، سیر ریزشده و سبزیجات معطر خردشده را هم اضافه کنید و تفت دهید.

بعد قابلمه را تا نیمه آب کنید و منتظر شوید تا گوشت با حرارت ملایم آتش بپزد. وقتی لوبیا پخته شد، آبکش بیندازید و بعد آن را هم در قابلمه حاوی گوشت بریزید.

شما می‌توانید این غذا و غذاهای خانگی دیگر یا کیک و شیرینی‌های خانگی را در مشهد به سایت پخت خونه سفارش دهید.

کلمات مرتبط با طرز تهیه راگوی گوسفند با لوبیا سفید

پخت غذا با لوبیا سفید باعث بیشتر شدن ارزش غذایی و لذیذ شدن طعم آن می‌شود. خوراک راگو، راگو، طرز تهیه راگو با لوبیا چیتی، چالش غذای بزرگ، طرز تهیه راگو، راگو گوشت، چالش غذایی خنده دار، راگوی، چالش غذای خنده دار، غذای راگو، چالش خوراکی خنده دار، عکس راگو، خورشت راگو، طرز تهیه راگو ایرانی، انواع خوراک راگو، طرز تهیه خوراک راگو، خوراک راگو با گوشت، غذا با لوبیا سفید و مرغ، چالش غذا خوردن، راگوی گوشت، چالش غذای سفید، چالش غذاهای خنده دار، طرز تهیه خورشت راگو، خوراک لوبیا سفید با شوید، چالش غذا خنده دار، چالش غذای خنده‌دار، طرز تهیه راگو فرانسوی، تهیه راگو، طرز تهیه راگو با مرغ، قیمت لوبیا، خوراک راگو، خوراک راکو، پخت گوسفند، راقو، انواع غذا با لوبیا سفید، غذا با لوبیای سفید، پاستا راگو، چالش غذای بزرگ ایرانی، طبع تره، سفارش غذای خانگی در مشهد، چالش غذای دریایی تند، چالش خوردن غذای دریایی، تهیه غذا با لوبیا سفید، خوراک راگو با مرغ، شکمبه گوسفند،  غذابالوبیاسفید، گوشت گوسفند برای گربه، طرز تهیه خورشت کنگر با لوبیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *