طرز تهیه شربت لیمو ترش🍋🍋🍋😋

شرزبت لیموترش

شربت لیمو ترش از آن کلمات متناقض است. لیموترش مظهر ترشی و شربت مظهر شیرینی. حتماً باید این شربت عجیب و خوش‌طعم و عطر را در منزل آماده کنیم. خصوصاً در فصل لیمو ترش که لیموهای معطر و تازه به بازار روانه می‌شود. این شربت می‌تواند میزان توانایی شما در تهیه شیرینی‌جات و شربت‌های متفاوت نشان دهد.

شربت لیمو ترش
شربت لیمو ترش از آن شربت هایی است که با تهیه آن مهارت خود را به رخ می‌کشید

مواد لازم برای تهیه شربت لیمو ترش

  • ۱۰ عدد لیمو ترش
  • یک من یا سه کیلو قند
  • مقداری جوهر لیمو

روش تهیه شربت لیمو ترش

لیمو ترش‌ها را یک شب در آب خیس کرده صبح خوب روی پوست آن را می‌شوییم. بعد قندها را به روی پوست لیمو ترش‌ها مالیده اسانس لیموها را می‌گیریم تا این که اسانس پوست لیموها تمام شود.

بعد قندها را که به این طریق درست کرده‌ایم در ظرفی ریخته ۴ بطری آب روی آن‌ها ریخته و ۴ تا ۵ گرم جوهر لیمو داخل آن می‌ریزیم و ۳ روز می‌گذاریم بماند و هر روز چند بار آنها را به هم می زنیم. بعد از ۳ روز آنها را در صافی ریخته، صاف می‌کنیم.

شربت ما آماده است.🍋🍋🍋😋

کلمات مرتبط با طرز تهیه شربت لیمو ترش

خونه لیمو، چالش غذایی خنده دار، طرز تهیه جوهر لیمو، عکس شربت آبلیمو، درست کردن شربت لیمو، شربت لیمو ترش، شربت لیمو، طرز تهیه شربت لیمو ترش با پوست، ساخت شربت آبلیمو، شربت ابلیمو، دوغ لیمو، شربت ترش، چالش غذای معطر پخت، کانال لیمو، طرز تهیه آلاسکا با شربت آبلیمو، ترش لیمو، فصل لیمو، چالش غذاهای تند، فصل لیمو ترش، چالش غذا خنده‌دار، طرز تهیه شربت پاییزی، طرز تهیه شربت لیمو ترش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *